• Polski
  • English
  • German
  • Russian

Nasz hotel znajduje się w Przejazdowie zaledwie 6 km od centrum Starego Miasta w Gdańsku. Jest doskonale usytuowany przy węźle komunikacyjnym autostrady A1 i obwodnicy południowej Trójmiasta. Dogodny dojazd, pozwala na szybki wyjazd autokaru w dowolnym kierunku Trójmiasta. Hotel posiada wygodny monitorowany i bezpłatny parking.

 

Zaledwie 2 km od naszego hotelu jest turystyczna miejscowość Sobieszewo, gdzie można korzystać z uroków plażowania nad morzem i spacerów w lesie. Grupy zainteresowane zwiedzaniem zachęcamy do wizyty w Malborku, Sztutowie oraz w samym centrum Starego Miasta Gdańsk do którego można dojechać nawet miejskim autobusem w 10 min.

 

Czarna Perła to hotel *** o klimacie marynistycznym. Bogaty wystrój w akcenty takie jak koła sterowe i liny, bardzo cieszy naszych Gości tworzy wyjątkowy klimat przypominający prawdziwy statek piracki.

Obiekt posiada 21 pokoi i mieścimy grupy do 47 osób. Nasze pokoje są nowocześnie i estetycznie urządzone. Każdy pokój posiada łazienkę, LCD , minibarek, darmowe WI-FI i odpowiada standardom ***W ofercie hotelu są 2 apartamenty.

 

Hotel Czarna Perła posiada także klimatyzowaną salę szkoleniowo-konferencyjną,na której często organizowane są szkolenia i spotkania biznesowe. Hotel dysponuje pełnym wyposażeniem w rzutnik, projektor,flipchart i inne akcesoria.

 

Na parterze hotelu znajduje się lobby z recepcją oraz duża i przestronna restauracja,która serwuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Posiadamy w ofercie są wieże ryby, które w sezonie dostarczają rybacy z pobliskich kutrów.

 

W klimatyzowanej restauracji organizujemy bankiety, przyjęcia i imprezy integracyjne, na które w szczególności zapraszamy grupy zorganizowane. Dla każdej grupy ustalamy indywidualny program artystyczny i specjalnie skomponowane menu. Restauracja posiada scenę, drewniany parkiet oraz iluminacje świetlne uprzyjemniające imprezy taneczne.