• Polski
  • English
  • German
  • Russian

Organizacja imprez okolicznościowych – Gdańsk

 

Duża sala restauracyjna, świetna kuchnia i dobra lokalizacja – to atuty od lat przyciągające setki Gości na imprezy okolicznościowe organizowane w hotelu Czarna Perła. Położenie hotelu w pobliżu Gdańska, pozwala do nas dojechać w kilka minut autem, z centrum miasta. Od wielu lat jesteśmy miejscem spotkań i zabaw dla gdańszczan, a także osób z okolicznych miejscowości. Organizujemy bankiety, imprezy firmowe, wesela, chrzciny, komunie czy też zabawy cykliczne jak Bal Pirata.

 

Organizacja imprezy okolicznościowej jest zawsze wyzwaniem zajmującym bardzo dużo czasu. Nasza doświadczona kadra ściągnie z Państwa barków wiele obowiązków, pomożemy w przygotowaniu wystroju, ustawienie stołów i ich dekoracje. W razie konieczności możemy również przekazać Państwu kontakt do zaufanych didżejów czy też fotografów. Gości organizowanych u nas imprez okolicznościowych, bądź bankietów, zapraszamy do zatrzymania się u nas na nocleg – jesteśmy zlokalizowani w atrakcyjnym turystycznie miejscu, niedaleko starego miasta w Gdańsku i Wyspy Sobieszewskiej.

 

Organizacja bankietów w hotelu Czarna Perła

 

Czarna Perła zajmuje się nie tylko organizacją rodzinnych imprez okolicznościowych, ale również przygotowaniem bankietów i spotkań biznesowych dla firm z Gdańska oraz pobliskich miejscowości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu imprez, dzięki czemu potrafimy doradzić i wesprzeć w tworzeniu poszczególnych elementów przyjęcia. Menu na imprezy okolicznościowe ustalane jest wspólnie z naszymi klientami, zawsze staramy się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających Gości. Zapraszamy osoby z Gdańska i okolic do kontaktu w sprawie organizacji imprez okolicznościowych i bankietów w hotelu Czarna Perła.