• Polski
  • English
  • German
  • Russian

Wynajem sali szkoleniowej – Gdańsk

 

Oferta organizacji konferencji lub szkoleń w hotelu Czarna Perła, obejmuje nie tylko wynajem dużej sali konferencyjnej i szkoleniowej (pojemność do 50 osób), ale również serwis kawowy oraz atrakcyjne zniżki na nocleg w jednym z naszych 21 pokoi. Znajdujemy się w Przejazdowie, tuż obok Gdańska, około 10 minut autem od centrum miasta. Przy hotelu usytuowany jest spory parking dla Gości i użytkowników naszych pomieszczeń – osób biorących udział w konferencjach, imprezach sylwestrowych, okolicznościowych czy weselach. Przy wynajmie sali szkoleniowej można skorzystać także z pysznego menu obiadowego, dostępnego już od 30 złotych za zestaw (przykładowe warianty menu podane są na dole strony).

 

Sala szkoleniowa i konferencyjna

 

Uczestnicy szkoleń i konferencji mogą korzystać z pełnej oferty naszego hotelu, w obniżonych cenach. Sama sala konferencyjna,szkoleniowa, w naszym hotelu zlokalizowanym w Przejazdowie pod Gdańskiem, wyposażona jest w biały ekran, profesjonalne nagłośnienie, tablicę typu Flipchart, bezprzewodowy Internet WI-FI, telefon i profesjonalny rzutnik. Rozkład sali szkoleniowo-konferencyjnej może zostać dostosowany przez naszych pracowników do potrzeb sygnalizowanych przez Klienta. Możemy zastosować układ kinowy lub ustawienie ze stołami w dowolnej konfiguracji, ustalonej wcześniej z wynajmującym.

 

Organizacja konferencji i szkoleń

 

Sala konferencyjna - szkoleniowa jest klimatyzowana, posiada wygodne, miękkie krzesła i nowoczesny sprzęt multimedialny. Każdemu wynajmującemu oferujemy możliwość skomponowania własnego menu z kilku oferowanych zestawów, w różnych wariantach cenowych. Proponujemy dania wykonane z prostych produktów oraz bardziej wykwintne, dla smakoszy. Zapraszamy przedsiębiorców z Gdańska, Gdyni i Sopotu do kontaktu w sprawie wynajmu sali konferencyjnej i szkoleniowej w hotelu Czarna Perła w Przejazdowie.