• Polski
  • English
  • German
  • Russian

 

Steak House & Grill House specjalizuje się w mięsach pieczonych i wędzonych ale przede wszystkim mięsach z grilla. Posiadamy także duży wybór ryb pozyskiwanych od rybaków z okolicznych kutrów. Żebra pirata, Szpada pirata czy Pieczona kaczka to wyśmienite dania serwowane w nietuzinkowy sposób ! Wszystkie wyroby przygotowujemy sami. Posiadamy własną wędzarnię i grill. Naszym specjałem jest smalec, który przygotowujemy według receptury szefa.

Steak House & Grill House jest doskonałym miejscem by w miłej atmosferze spotkać się z przyjaciółmi i rodziną. Na każdego czeka wybór wykwintnych i niedrogich dań skomponowanych z sezonowych, świeżych produktów.

Profesjonalna obsługa kelnerska w strojach piratów zadba o doskonałą i niepowtarzalną atmosferę.

Wieczorami, w rytmach łagodnej muzyki, królują najlepsze regionalne piwa i tradycyjne zakąski. Latem, na tarasie, można delektować się pysznymi drinkami i wspaniałymi deserami.

 

Steak House & Grill House zapewnia bogactwo smaków i aromatów, a także doskonałą obsługę podczas przyjęć okolicznościowych i bankietów. Wszelkie imprezy są planowane i przygotowywane na życzenie Gości. Jubileusze, chrzciny, przyjęcia rodzinne przy muzyce na żywo, to tylko nieliczne z naszych możliwości. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa życzenia.

 

Steak House & Grill House czynny jest codziennie od 12 do 22
W celu rezerwacji stolika prosimy dzwonić 58 683 84 14